czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy Rok!

Na początek, 
chciałabym życzyć Wam Moi Kochani Podczytywacze wszystkiego najlepszego 
 w Nowym Roku 2015! 
Cieszę się, że tak szybko przybywa mi stałych bywalców :) Dziękuję także za wszystkie pozostawione komentarze, są dla mnie dowodem, że to co robię ma sens (nie tylko dla mnie).
Tak, tak, aż trudno uwierzyć, że pożegnaliśmy już Stary Rok...
Miałam nie podsumowywać, bo same negatywne rzeczy nasuwały mi się na myśl... nie wiem co ze mną się dzieje, chyba zimowa chandra, bryyy..., ale pomyślałam o blogu i to właśnie rok temu rozpoczęła się moja przygoda ze stylizacją mebli. Nowe hobby stało się dla mnie lekarstwem na wszystko zło tego świata, ale i niestety lub "-stety" pewnego rodzaju uzależnieniem...
Każdą wolną chwilę spędzam na wymyślaniu co jeszcze chciałabym zrobić lub realizacji owych wyobrażeń :) Dzieciaki też złapały bakcyla i towarzyszą mi we wszelkich pracach, więc to uzależnienie zbiorowe ;) 
Muszę się przyznać, że sylwestrowe popołudnie spędziliśmy w pracowni nad pewnym stołem (hahaha)...
Dla równowagi życiowej odbyliśmy też długi spacer po naszym lesie :) Zima też potrafi być piękna!


Na koniec, zdjęcia choinki, w końcu nie było świątecznego wpisu ;) 
W zeszłym roku mieliśmy piękną, żywą, starą jodłę. Była bajeczna, ale strasznie mi jej żal było, że tak krótko z nami była, że postanowiłam w tym roku kupić sztuczną. Wiadomo, że to nie to samo, ale szkoda mi żywych drzewek... Jest jeszcze opcja doniczkowa, ale kto miał ten wie, że zaraz po BN trzeba ją rozebrać i wynieść w chłodne miejsce żeby nie zmarniała, a ja tak bardzo lubię ten czas, kiedy dom jest wystrojony na Święta :)

i zeszłoroczna pięknota -
przy okazji widać, że dopiero po roku doczekałam się firanek, zresztą w tygodniu przedświątecznym przybyło wiele rzeczy dawno zaniedbanych i niedokończonych, ale o tym kiedy indziej ;)

Buziaki :-*
10 komentarzy:

 1. Iwonko, zakochałam się w tym stole! No, boski jest po prostu :) Nie dziwię się, że Twoje pasja pochłonęła Ciebie do reszty - to piękne hobby. Szczęślwiego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasieńko, ciekawa jestem czy się będzie nadal tak podobał jak go skończę?!? Jak zwykle mam pomysł od początku do końca jak go robić :) Nie wiem, jak to się dzieje, ale patrzę na mebel i przed oczami mam już gotową kompozycję, od koloru farby po tkaninę i wykończenia :) Na razie czekam na materiał, jak zwykle zagraniczny :P Muszę też trochę "stolarsko" popracować nad krzesłami, bo nie bo wymagają poklejenia...

   Usuń
 2. Z czasem nasze domki zyskują to i owo, dążymy do perfekcji , a zajmowanie się mebelkami to dla nas lek na całe zło .Ja jak nad czymś pracuję odpływam kompletnie.... Buziaki na Nowy Rok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emilko, ja mam jeszcze tyle do umeblowania, że o dodatkach to nawet nie myślę... Mam nadzieję tylko, że mi życia na to starczy ;) Ja jak mam doła, biorę pędzel i od razu uśmiech wraca- polecam wszystkim :)

   Usuń
 3. Witaj, Twój komentarz sprowokował mnie do odwiedzin.
  Widzę, że działasz ostro i z pięknymi efektami :) Tak trzymać!
  Ja również, kiedy zamknęłam sezon ogrodowy "bawię" się m.in. meblami.
  Miło czytać, że i dla Ciebie komentarze są ważne...
  Pozdrawiam Cię i życzę wiele satysfakcji z blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Penelopo, cieszę się że do mnie zajrzałaś :) Komentarze są ważne (bo są potwierdzeniem, że blog żyje, tak jak pisałaś u siebie), ale nie najważniejsze. Przez pierwsze miesiące pisałam dla siebie, tylko jedna osoba czasem coś skomentowała... Ale jak się "ruszyło" to nie da się ukryć, ucieszyłam się bardzo. Wtedy powstaje więź i o wiele milej się bloguje. Ja zamierzam blogować do czasu, kiedy będę jeszcze miała co pokazywać, zawsze potem można pisać o "przestawianiu" mebli i zmianie dekoracji (hahaha), ale do tego czasu daleka droga, bo mój dom wykańcza się bardzo powoli ;) Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się pojawisz ;)

   Usuń
 4. Jak Ty pięknie mieszkasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dworek przepiękny!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za życzenia i dla Ciebie również wszystkiego dobrego w nowym roku!! Idę pozwiedzać Twojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i zapraszam do oglądania ;)

   Usuń